Karrier

Üdvözöljük karrier oldalunkon, örülünk, hogy érdeklődik cégünk iránt és a csapatunk tagja szeretne lenni.

Az alábbiakban megtekintheti aktuális állásajánlatainkat.

Szerviz technikus (villamos)

Hegesztési termékek nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó, megalakulása óta dinamikusan fejlődő cégünk új szerviz technikus munkatársakat keres általunk képviselt világszínvonalú hegesztőgépek szervizébe. Ha szeretnél egy piacvezető, megbízható cégnél, jó csapatban, versenyképes fizetésért dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Új szerviz technikus munkatárs feladatai:

–       Hegesztőgépek hibafelmérése és javítási tevékenysége telephelyünkön és országosan,

–       karbantartások, validálások elvégzése,

–       kapcsolattartás a partnerekkel,

–       együttműködés az értékesítő csapattal.

Az ideális jelölttel szembeni várakozásaink:

–          Villamostechnikus képzettség,

–          Villamosgép illetve hegesztőgép javítás területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,

–          Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,

–          Önálló munkavégzés,

–          B kategóriás jogosítvány,

Amit kínálunk a próbaidő után:

  • főállásban (8 óra) havi bruttó 380.000 Ft fizetés
  • 13. havi fizetés
  • mozgó bér jutalékos rendszerben
  • céges autó, laptop, mobil
  • munkaidő: 8:00 – 16:30
  • fiatalos csapat, megértő vezetőség és stabil céges háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye, bázis:
2049 Diósd, Balatoni út 21/E

A munka megkezdése: Azonnal.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz megküldése a zolyomi@corweldplus.hu email címre vagy a jobb oldali űrlapon keresztül.

Hegesztési termékek nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó, megalakulása óta dinamikusan fejlődő cégünk új logisztikában közreműködő munkatársakat keres. Ha szeretnél egy piacvezető, megbízható cégnél, jó csapatban, versenyképes fizetésért dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Új logisztikai munkatárs feladatai:

–       árukiszállítás országosan,

–       áruk be- és kitárolása raktárunkba,

–       kiszállítandó áru összekészítése, csomagolása,

–       anyagmozgatás kézzel és targoncával,

–       áruátvétel és kiadás,

–       raktári rend fenntartása.

Olyanok jelentkezését várjuk akik pontosak, precízek, megbízhatóak és hosszú távra terveznek, jó munkakörnyezetre és csapatra vágynak, ugyanakkor fizikailag is terhelhetőek és együttműködőek. B-kategóriás jogosítvány és erkölcsi bizonyítvány szükséges, targoncavezetői képesítés, Diósd vagy Érd környéki lakhely előny.

  • főállásban (8 óra) havi bruttó 310.000 Ft fizetés
  • ingyenes targoncavezetői képzés